AVON proti domácímu násilí Krav Maga Global
/
/

Partneři

Cinestar

Síť multikin CineStar v České republice vznikla v roce 2001. Svými 12 multikiny pokrývá téměř celou Českou republiku, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Jihlava, České Budějovice, Plzeň, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Praha – Anděl, Praha - Černý most, Opava. Multikina jsou vybavena nejmodernější promítací technikou, s dokonalým zvukem Dolby Digital a Dolby Surround EX. Ve všech multikinech je technologie umožňující promítání 3D filmů. Díky věrnostnímu programu CineStar Club mohou návštěvníci multiplexů získat výhody nejen v podobě bonusů a stálých slev na nákup vstupenek, ale navíc ještě další odměny za nasbírané body. Více na www.cinestar.cz

/

Deník

VLTAVA-LABE-PRESS,a.s. je vydavatelství, jež v České republice vydává 71 regionálních deníků a 23 regionálních týdeníků. Tyto deníky jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají nejvíce předplatitelů ze všech deníků a časopisů v České republice. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství ze světa, republiky, regionu, kraje i z nejbližšího okolí bydliště.

/

Designblock

Profil Media v čele s Janou Zielinski a JiřímMackem již od roku 1999 pořádá Designblok- Prague Design and Fashion Week, mezinárodní přehlídku aktuálních novinek světového i domácího designu v nejvýznamnějších pražských obchodech a galeriích.

Designblok se stal akcí uznávanou veřejností jak laickou tak i odbornou. Každý rok láká návštěvníky z České republiky i ze zahraničí, média, odborníky, začínající i etablované designéry a výrobce, o jejichž propojení s designéry také akce usiluje.

Profil Media stojí také za Výročními cenami Akademie designu ČR Czech Grand Design, které oceňují a představují konkrétní tvůrce a jejich produkty, festivalem art designu Křehký Mikulov a holešovickou galerií Křehký v bývalé továrně na pražskou šunku.

/

LIP

Hello we are LIP – fresh, young andprogressive. If you are looking for professionalism, quality and timelessness, look no further. Thanks to our distinctive style and enthusiasm for work we have built a strong fan base and had the opportunity to work with the best in our field.

The following personalities (among others) have passed through our lenses: KRYŠTOF, TOMÁŠ KLUS, CHARLIE STRAIGHT, SKYLINE, PITBULL, TATIANA KUCHAŘOVÁ, BUSTA RHYMES, TANNER HALL, TRAVIS RICE, DANIELA PEŠTOVÁ, DAVID COULTHART, SUNSHINE, ADAM MIŠÍK, BEN CRISTOVAO, MAJK SPIRIT, VLADIMIR 518, MOJA REČ, H16, DRAMATIKZ, VAVŘINEC HRADÍLEK, PETR PILÁT, MARTIN ČERNÍK, ŠÁRKA PANČOCHOVÁ, TOMÁŠ KRAUS.


/


© Copyright 2013-14 KRAV MAGA o.s.

KRAV MAGA o.s., Na Pankráci 32, Praha 4, 147 00, CZ T: +42(0) 604 404 578, E: info@nenechtesiublizovat.cz

Od násilí ke svobodě s Nenechtesiublizovat.cz


Opustit stránky