AVON proti domácímu násilí Krav Maga Global
/
/

Festival Nenechte si ubližovat

PŘIJĎTE SI UŽÍT LETNÍ FESTIVALOVÝ DEN DO ŽLUTÝCH LÁZNÍ!

Čeká vás sobota plná tance, pohybu, zábavy, inspirace a setkání se zajímavými lidmi. Během zajímavých workshopů budete moci debatovat nad zajímavými tématy, jako jsou výběr partnera nebo jak se bránit manipulacím. Během odpoledního programu vystoupí mimo jiných známý spisovatel a motivační kouč Mark Dzirassa.

Budete si moci zacvičit jógu, zumbu nebo pilates, nechat se nalíčit a seznámit se s posledními novinkami v oblasti kosmetiky nebo zúčastnit se semináře sebeobrany a během toho se v krásném prostředí Žlutých lázní natáhnout na deku a opalovat se.

Začínáme ve 12:00!

ODMĚŇTE SE ZÁBAVOU NA VEČERNÍ PARTY

Večer vezměte přítele, manžela nebo kamarádky a přijďte na afterparty do Modrého Minibaru, kde vás mimo jiné čeká losování atraktivních cen a samozřejmě se bude tančit až do noci! O vaší zábavu se postarají skvělí djs.

VEMTE S SEBOU I VAŠE DĚTI!

Pro děti máme připravený doplňkový program a koutek včetně hlídání.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Přijďte se s námi zrelaxovat, rozhýbat se, naučit se nové věci v nádherném prostředí Žlutých lázní. Vezměte kamarádku, setru, maminku, nebo dceru a věnujte tento den sobě. Zasloužíte si to!

PROGRAM

VSTUPNÉ

Minimální vstupné na festival je symbolických 100 Kč. Celý výtěžek akce poputuje na konto veřejné sbírky charitativního projektu AVON proti domácímu násilí a bude předán neziskovým organizacím na pomoc obětem domácího násilí. Vstupné se platí při vstupu do Žlutých lázní.

PARTNEŘI AKCE

Festival Nenechte si ubližovat vám přináší společnost AVON, která v Česku od roku 2008 bojuje proti násilí na ženách prostřednictvím charitativního projektu AVON proti domácímu násilí.

Realizátorem akce je sdružení Krav Maga Global CZ, které se zaměřuje na bezpečnost mužů, žen i dětí. Systém Krav Maga je nejúčinnější sebeobranný systém světa.

Nad akcí převzala záštitu MČ Praha 4 a Magistrát hl. m. Prahy.

© Copyright 2013-14 KRAV MAGA o.s.

KRAV MAGA o.s., Na Pankráci 32, Praha 4, 147 00, CZ T: +42(0) 604 404 578, E: info@nenechtesiublizovat.cz

Od násilí ke svobodě s Nenechtesiublizovat.cz


Opustit stránky